Okna

Okna MONTEX - Najwyższa jakość i estetyka

Okna to niezbędna rzecz w każdym domu, czy mieszkaniu. Pozwalają na odpowiedni przepływ światła słonecznego, bez którego nie jesteśmy w stanie funkcjonować. Okna PCV to obecnie najpopularniejsze rozwiązanie, z którego korzysta wielu naszych klientów. Oferujemy Państwu okna plastikowe w wielu wzorach i wariantach kolorystycznych.

Wśród naszych rozwiązań posiadamy również solidne okna drewniane, które dzięki swojej jakości pozwalają na spełnienie wszystkich oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Wymiana okien to inwestycja na wiele lat, dlatego warto znaleźć najlepsze produkty, które zachowają odpowiednią szczelność oraz będą chronić nas przed hałasem z zewnątrz. Nasze profesjonalne rozwiązania to gwarancja najwyższej jakości okien drewnianych, jak i okien plastikowych.

Okna PCV

Veka SOFTLINE 82
Okna PCV SOFTLINE 82

Okna Veka SOFTLINE 82

Softline 82 to innowacyjny i solidny system okien, którego główną cechą jest połączenie właściwości energooszczędnych i wysokiej funkcjonalności. 7- komorowa rama, grubość profilu 82mm i potrójny układ uszczelek gwarantuje wyjątkowa izolację termiczną oraz bardzo niskie współczynniki przenikania ciepła (tak dla szyby, jak i całego okna).

Bogate wyposażenie, a także nowoczesny i elegancki design czynią Softline 82 produktem niezwykłym pod każdym względem.

Veka ALPHALINE 90
Okna PCV ALPHALINE

Okna Veka ALPHALINE 90

ALPHALINE to ekskluzywny system profili o szerokości 90 mm i podwyższonych parametrach izolacyjnych. Technologicznie perfekcyjnie wykonany układ trzech uszczelek skutecznie chroni przed zimnem, wilgocią i niekontrolowanym ruchem powietrza. Zastosowanie potrójnego pakietu szybowego oraz dodatkowo wkładki termicznej, obniża współczynnik przenikania ciepła U o ponad 30%.

Dlatego też Alphaline jest szczególnie polecany w przypadku realizacji domów energooszczędnych.

IGLO 5
Okna PCV IGLO 5

Okna IGLO 5

Okna PVC z profilem GL SYSTEM to pięciokomorowy system o głębokości ramy 70mm z uszczelnieniem zewnętrznym. Ciepły profil GL SYSTEM jest systemem zaprojektowanym przez firmę DRUTEX S.A. stworzonym dla Klientów ceniących sobie estetykę i nowoczesność. Pięciokomorowa budowa profilu z odpowiednim uszczelnieniem szyb oraz ramy zapewnia świetną izolację termiczną.

IGLO ENERGY
Okna PCV IGLO ENERGY

Okna IGLO ENERGY

Nowe okno IGLO ENERGY to autorski produkt DRUTEX S.A. zaprojektowany, by dostarczać klientom satysfakcji z użytkowania nowoczesnego produktu, będącego wyrazem zaawansowanej myśli technologicznej i restrykcyjnych wymagań rynku.

IGLO ENERGY to produkt o najniższym współczynniku przenikania ciepła na rynku Uw = 0,6 W/(m2K)*. To absolutny rekord w zakresie energooszczędnych okien potwierdzający doskonałe właściwości izolacyjne. Okno posiada innowacyjny system uszczelnienia, dostępny wyłącznie w ofercie DRUTEX S.A., będący gwarancją najlepszych parametrów pod względem energooszczędności. Jest to pierwsze rozwiązanie na świecie wykorzystujące uszczelkę centralną ze spienionego EPDM.

Drzwi HST
Drzwi Podnoszono-Przesuwne HST

Drzwi HST

Drzwi podnoszono - przesuwne HST są propozycją dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują eleganckich, nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań.

Technologia tego systemu jest idealnym rozwiązaniem dla przeszkleń tarasowych o wyjątkowo dużych gabarytach, co pozwala realizować najśmielsze projekty architektoniczne przepełniające pomieszczenia światłem dziennym. Dzięki swej usztywnionej wzmocnieniami stalowymi konstrukcji, możemy wykonać przegrody o rozmiarach i wadze, jakich ze względów ograniczeń technicznych i bezpieczeństwa nie można było uzyskać w innych systemach stolarki.

Okna Drewniane

Softline
Okna Drewniane SOFTLINE

Okna SOFTLINE

Okna drewniane wykonane z drzewa sosnowego i meranti w systemie Softline charakteryzują się nowoczesnym i estetycznym wyglądem. Składa się na to piękna forma zaokrąglonego profilu, dzięki której uzyskuje on opływowe kształty o gładkiej, lśniącej powierzchni.

Doskonałą jakość oraz odporność na wypaczenie okien wykonanych w systemie Softline zapewnia drewno lite klejone trójwarstwowo wysuszone do odpowiedniej wilgotności. Dodatkowo żywotność stolarki przedłuża impregnacja i gruntowanie. Progi ram oraz dolne krawędzie skrzydeł zabezpieczone są aluminiowymi okapnikami, których linia współgra z łagodnymi konturami całości. Konserwacja stolarki drewnianej jest bardzo łatwa i nie trwa dłużej niż jej czyszczenie.