Rolety Wewnętrzne

Roleta w kasecie z prowadnicą przestrzenną

Roleta w kasecie z prowadnicą przestrzenną jest najlepszym wyborem gdy chcemy maksymalnie przyciemnić pomieszczenie jednocześnie nie ograniczając światła okna. Do jej głównych atutów należy bezinwazyjny montaż, roleta jest całkowicie przyklejana do ramy okiennej na specjalną taśmę którą w razie potrzeby można usunąć z okna, nie powodując trwałych uszkodzeń. Kaseta wraz z prowadnicami dostępna jest w PCV lub aluminium w dziewięciu wariantach kolorystycznych: Biały, Brąz, Antracyt, Jasny Dąb, Złoty Dąb, Wiśnia, Mahoń, Orzech, Winchester (kolor Antracyt dostępny jest tylko w aluminium).

Roleta w kasecie z prowadnicą płaską

Roleta w kasecie z prowadnicą płaską

Roleta w kasecie z prowadnicą płaską pozwala nam zaciemnić pomieszczenie jednocześnie nie ograniczając możliwości otwierania skrzydła okna. Kaseta tej rolety jest przykręcana do listwy przyszybowej, lecz dzięki specjalnym wkrętom nie powoduje to rozszczelnienia okna. Tak jak w przypadku rolety przestrzennej system ten dostępny jest w PCV oraz aluminium w wariantach kolorystycznych: Biały, Brąz, Antracyt, Jasny Dąb, Złoty Dąb, Wiśnia, Mahoń, Orzech, Winchester (kolor Antracyt dostępny jest tylko w aluminium).

Roleta Mini

Roleta Mini – prostsza i tańsza alternatywa dla Twojego okna. Roleta ta nie posiada kasety ani prowadnic przez co nie ma potrzeby przyklejania ani przykręcania jej do ramy okiennej, jest ona przyczepiana na specjalne klipsy dzięki czemu można ją w prosty sposób montować oraz demontować. Do tego systemu dostępne jest prowadzenie żyłkowe, które zabezpiecza przed poruszaniem się tkaniny w przypadku otwierania lub uchylania okna.

Roleta Wolnowisząca

Roleta Wolnowisząca

Roleta wolnowisząca w przypadku braku możliwości montażu bezpośrednio na skrzydle okiennym, możemy zastosować system wolnowiszący. Roletę możemy zamontować do ściany bądź sufitu, przysłaniając całą wnękę okienną. Występują trzy podstawowe systemy rolet wolnowiszących : fi25 do 200 cm szerokości, fi32 do 300 cm szerokości oraz fi40 do 400 cm szerokości oraz dodatkowy czwarty system przeznaczony tylko dla materiałów dzień i noc do 260 cm. Do systemu fi40 możemy zastosować silniki elektryczne z możliwością bezprzewodowego sterowania.

Roleta B9

Roleta B9

Roleta B9 Sposób montażu oraz działania jest podobny do rolety w kasecie z prowadnicą przestrzenną, roleta ta posiada inny kształt kasety. System ten jest dostępny w PCV w dwóch kolorach: biały. Dostępna jest tylko z tkaniną Premium.

Roleta B11

Roleta B11

Roleta B11 –Roleta podciągana od dołu do góry, posiada mechanizm sprężynowy napinający tkaninę, montowana jest zazwyczaj w dolnej części ramienia okiennego. System aluminiowy. Ten typ rolet najczęściej stosowany jest do nietypowych okien, przy których montaż rolety w górnej części ramy okiennej jest utrudniony. Dostępna jest tylko z tkaniną Premium.

Roleta B19

Roleta B19

Roleta B19- bliźniaczy system rolety B9 z mniejszą kasetą, system ten daje nam możliwość szerszego otwierania naszego okna. Sposób montażu oraz działania niczym nie różni się od rolety B9. Dostępna jest tylko z tkaniną Premium.

  • Roleta Fantazja Płaska
  • Roleta Fantazja Płaska

Roleta Fantazja Płaska

Roleta Fantazja Płaska jest wykonana z aluminium, mechanizm rolety działa na tej samej zasadzie, co roleta z prowadnicą płaska, lecz posiada ona inny kształt kasety oraz dodatkowe wykończenia w postaci zaślepek na końcu prowadnic oraz w miejscu łączenia kasety z prowadnicą. Roleta posiada stylowy wygląd, który doskonale wpasowuje się w ekskluzywne wnętrza. System ten posiadamy w kolorach Biały, Orzech i Zł. Dąb. Dostępna jest z tkaniną Premium i Dzień i Noc.

Roleta Fantazja przestrzenna

Roleta Fantazja przestrzenna

Roleta Fantazja przestrzenna wykonana jest z aluminium, zasada działania jest taka sama jak przy rolecie z prowadnicą przestrzenną, roleta ta różni się natomiast kształtem kasety oraz posiada dodatkowe wykończenia przy łączeniu prowadnicy z kasetą, co nadaj jej stylowy wygląd. Ten typ rolety posiadamy w kolorze Białym oraz Orzechu i Zł. Dębie. Dostępna jest z tkaniną Premium i Dzień i Noc.